F T E R R A

Home
Njohuri pėr Fterrėn (sipas Enciklopedise te Kurveleshit)
Arsimi dhe Kultura
Njohuri pėr Fterrėn
Historiku i Fterres (varianti i vitit 1971)
Dokumentare & Videoclipe

Kjo faqe zėvendėson  faqen fterrajone.tripod.com e cila ėshtė dėmtuar dhe nuk mund tė riparohet per momentin

f0003-rryp-750.jpg

ixori.gif

Lexoni gazetën Fterra jonë Nr. 85 dhjetor 2013 KLIKO KETU

Numri i vizitoreve

undefined
g-85-01-internet600.jpg
undefined

Nė se dėshironi mund tė na bėni e mail nė kėto adresa:

agronxhama@yahoo.com

Agron Xhama
Rruga Tish Daija (ish Komuna e Parisit) Ndertesa 1 shkalla 13 ap. 2
Kodi postal 2011
Tel: +35542441014 &  Cel: 0692154981
Tirana, ALBANIA